19 października 2021

Jak zabezpieczyć rośliny marihuany przed złodziejami

Wyciągnij wnioski: Jeśli planujesz uprawiać rośliny marihuany, pierwszą rzeczą, którą należy skonfigurować, jest system bezpieczeństwa. Może to zabrzmieć szalenie, ale tak, było kilka przypadków, w których włamywacze próbowali ukraść uprawy marihuany, aby szybko zarobić pieniądze. Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na bezpieczeństwo zielonego złota. Oto kilka wskazówek, dzięki którym Twoja marihuana będzie bezpieczna.

Spójrzmy prawdzie w oczy: każda substancja, która przynosi zyski jest celem złodziei. Dotyczy to również marihuany. Ochrona konopi na zewnątrz staje się koniecznością, jeśli planujesz uprawiać rośliny na otwartej przestrzeni. Na szczęście, możesz uchronić swoje rośliny przed łatwym dostępem złodziei. Będziesz jednak musiał to zrobić zgodnie z prawem i trzymać prawo z dala od drzwi wejściowych.

SPIS TREŚCI

  • Legalizacja zrodziła złodziei
  • Najlepsze porady dotyczące ochrony konopi na zewnątrz
  • Przemyślenia końcowe

Legalizacja pociąga za sobą złodziei

Po szybkim wzroście liczby legalizacji marihuany na całym świecieta niegdyś zakazana roślina zyskuje coraz większą popularność. Nawet policja wierzy teraz, że marihuana stanie się główną "ofiarą" złodziei farm. Jest to cena, jaką zioła i ich właściciele muszą zapłacić za to, że są lecznicze i zorientowane na wyniki.

Żyjemy teraz w świecie, w którym marihuana, która kiedyś cierpiała z powodu brutalności organów ścigania, potrzebuje ich miłości i ochrony. Czy to z czystej zazdrości, czy z chęci zarobienia szybkiej gotówki, czy też z chęci posiadania zioła bez dymu, twoje rośliny marihuany są łatwym celem dla potencjalnych złodziei. Chyba że zdecydujesz się coś z tym zrobić, skończysz jako główny hodowca, podczas gdy ktoś inny zbiera żniwo i cieszyć się dochodami. Zagrożenie jest realne, i to już .

Na szczęście istnieją sposoby, aby chronić marihuanę przed złodziejami. Poniżej znajduje się kilka doskonałych wskazówek, które możesz przyjąć, aby chronić swoje rośliny. Pamiętaj, że te wskazówki mają na celu uchronić cię przed kłopotami z prawem, jednocześnie chroniąc twoje uprawy.

W porządku, zaczynajmy.

Najlepsze porady dotyczące ochrony konopi na zewnątrz

Nie ogłaszaj swoich planów uprawy marihuany

Pierwszą zasadą w szkole uprawy marihuany jest to, aby nigdy nie mówić o swoich planach. Podczas gdy legalizacja i uprawa marihuany się rozprzestrzenia, omawianie swoich planów wzrostu na pewno zwróci kilka głów i podniesie kilka brwi.

Podczas gdy twój najnowszy projekt i wzniosłe plany wzrostu mogą przyciągnąć pozytywne dyskusje wśród przyjaciół i znajomych, nigdy nie można powiedzieć, co jest w ludzkim umyśle. Poza tym, ktoś z ukrytymi motywami może po prostu podsłuchiwać. Nie wiesz nawet, jak długą drogę mogą przebyć informacje, które przekazujesz. Jeśli nikt o nich nie wie, Twoje konopie na świeżym powietrzu nie padną ofiarą złodziei w najlepszym sezonie.

Więc trzymaj gębę na kłódkę i zajmij się swoimi planami uprawy marihuany.

Jeśli jednak czujesz potrzebę omówienia swoich planów uprawowych, rób to tylko z ludźmi, którym ufasz. Zwierz się ludziom, którzy mają podobny sposób myślenia. W przeciwnym razie, milcz i pozwól swoim roślinom być w spokoju.


Niech twoje rośliny wyglądają dyskretnie

Nie musisz wizualnie pozwolić całemu światu zobaczyć, że uprawiasz trawkę. Pamiętajcie, że to właśnie z tego powodu trzymaliście usta mocno. Teraz musisz się upewnić, że twoje rośliny mogą się ukryć przed wścibskimi oczami ludzi.

Twoje tajne rośliny nigdy nie pozostaną dyskretne tak długo, jak wiele z twoich sativa górują wysoko nad ogrodzeniem lub szopą. Musicie trzymać swoje rośliny konopi poza zasięgiem wzroku i jest kilka kroków, które możecie podjąć, aby to osiągnąć.

Po pierwsze, należy regularnie przycinać rośliny, co jest korzystne dla ich zdrowia. Określ granice ogrodu, w którym rosną twoje marihuanyi upewnij się, że nie wyrastają poza te granice. Możesz podjąć odważny krok, jakim jest wczesne szkolenie roślin podczas ich fazy wegetatywnej. To pozwoli utrzymać ich wielkość w ryzach.

Po drugie, podczas gdy uprawa towarzysząca nie wystarczy, aby powstrzymać złodziei marihuany, może pomóc w zapobieganiu im, jeśli jest prowadzona prawidłowo.

Uprawa towarzysząca pozwala ukryć trawkę przed wzrokiem. Pomaga również ograniczyć jej zapach. Jeśli część ogrodu znajduje się bliżej ruchliwej ścieżki, użyj innych roślin, aby zablokować widok. Dzięki temu rośliny chwastów nie zostaną szybko zauważone.

Jeśli używasz roślin towarzyszących, upewnij się, że mają one odpowiedni rozmiar i uzupełniają odpowiednie szczepy twoich roślin marihuany.

Bądź swoim Jamesem Bondem marihuany (007)

Innym świetnym sposobem na ochronę konopi przed złodziejami jest wydanie trochę gotówki na prawdziwe "szpiegowskie" rzeczy. Kup kilka ładnych kamer, dobre światła i alarmy. Następnie przenieść je do wielkich i strategicznych pozycji w i wokół swojego ogrodu rosną. Te James Bond rzeczy będzie zrobić sztuczkę.

Większość złodziei nienawidzi działać w biały dzień. Wolą grzeszyć pod przykrywką, w cieniu nocy. Więc kiedy zainstalujesz światła wrażliwe na ruch, odstraszy ich to i sprawi, że twoje uprawy konopi będą bezpieczne.

No dobrze, ale co jeśli niedoszły złodziej obserwuje każdy twój ruch i wie, kiedy wychodzisz z domu? Cóż, dzięki kamerom bezpieczeństwa możesz się o to mniej martwić. Nawet jeśli złodziejowi się uda, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie złapany. Kamery służą również jako twardy dowód, który możesz przekazać policji w przypadku kradzieży. Niektóre kamery bezpieczeństwa dają możliwość korzystania z nich na żywo. Umożliwiłoby to dostęp do domu i ogrodu na smartfonie podczas nieobecności. Większość kamer są łatwo dostępne, więc nie trzeba rozbić bank, aby uzyskać dobre.

Wreszcie, intruzi nienawidzą wiedzieć, że ktoś widział lub widzi ich naruszanie prywatności. To jest to, co alarmy zrobić. Ustawianie alarmu, który jest doskonale rigged do tripwire i do brzęczyka jest najgorszym koszmarem złodzieja marihuany. Najlepsze z nich to te z możliwością wykrywania ruchu. Jednakże, będziesz musiał wydać trochę więcej.

Uprawa marihuany - nie ma lepszego przyjaciela niż pies

Jednym z dodatkowych kosztów i najlepszą ochroną, jaką możesz zaoferować swojej farmie jest zakup psa, zakładając, że go nie masz. Nie musisz trenować swojego ukochanego przyjaciela, aby rozpoczął atak wojny domowej na każdego intruza. Pozwolenie mu lub jej na poruszanie się po ogrodzie przez cały dzień jest wystarczające, aby zagwarantować ochronę konopi na zewnątrz.

Ostatnią rzeczą, jakiej pragnie złodziej, jest konfrontacja z jednym lub dwoma psami, co skutecznie odstrasza przed próbą kradzieży. Kolejną zaletą posiadania psa lub psów wokół ogrodu z konopiami jest to, że służą one jako niezawodny system wczesnego ostrzegania. Nawet jeśli śpisz w środku, szczekanie Twoich psów może Cię ostrzec przed potencjalnym intruzem.

Myśl końcowa

Uchronienie konopi przed złodziejami jest możliwe. Ale będziesz musiał poświęcić trochę czasu, aby chronić konopie przed złodziejami. Nikt nie chce, aby miesiące ciężkiej i kosztownej pracy poszły do kieszeni innej osoby. Wypróbuj więc powyższe wskazówki, a zaczniesz czerpać korzyści z bezpiecznego przechowywania marihuany. Zajmij się tym i delektuj się niekończącą się radością, jaką daje domowa marihuana.