12 lutego 2022

Rozpocznij rok 2021 z tymi 25 zabawnymi cytatami na temat kamieniarzy i zioła!

Co może być lepszym sposobem na rozpoczęcie 2021 roku niż kilka zabawnych cytatów o ziołolecznictwie?

Być może szukasz jakichś świetnych cytatów o stonerach, aby zaimponować swoim ziomkom i znajomym stonerom następnym razem, gdy spotkasz się na sesji palenia lub po prostu, aby "podnieść poziom" swojej wiedzy o ziołolecznictwie. Niezależnie od przypadku, trafiłeś we właściwe miejsce!

Mamy szeroką i 'zielną' kolekcję najlepszych i najzabawniejszych cytatów o marihuanie, które zebraliśmy na przestrzeni lat. Do tego artykułu wybraliśmy 25 najlepszych z nich - tylko dla was, kochani ludzie.

Te cytaty są nie tylko śmieszne, ale mogą również edukować i inspirować innych do palenia trawki! Bez większego zastanowienia, pozwólcie nam uzyskać was wszystkich ROFL z tymi 25 najlepszymi zabawnymi cytatami marihuany z 2021 roku.

  1. SPIS TREŚCI

   • Mniej przyjaciół, mniej bzdur, szybki zwrot. Jeśli utrzymasz swój krąg na małym poziomie, joint wróci szybciej!

   Fewer Friends, Less Bullshit, Quick turn. If You Keep Your Circle Small, The Joint Comes Back Faster!

"Tak! Całkowicie się z tym zgadzamy! Mniejsze grono, mniej bzdur i więcej dymu. Wierzymy również, że przyjaciele, którzy palą razem, zostają razem!"

  1. JEŚLI PRZEGAPISZ 4:20, POCZEKAJ DO 4:22, BO 4:22 TO TEŻ 4:20.

"Zgadzamy się, że 4:20 to oficjalny czas na palenie, ale to nie ma znaczenia, jeśli palisz również o 4:22! Przecież 4:22 to też 4:20! Jeśli się z tym zgadzasz, zapal blanta!".

  1. Kiedy czuję zapach zioła, moje płuca stają się HORNY!

"Tak jak napalam się, gdy widzę gorącą sukę, moje płuca napalają się za każdym razem, gdy czuję zapach zioła! A pożądanie jest tak silne, że uspokaja się dopiero po wypaleniu pełnego blanta!"

  1. Mój pierwszy Bong Rip jest wciąż bardziej wyjątkowy niż mój pierwszy pocałunek!

"Nie żartuję, ale znamy więcej mężczyzn, którzy pamiętają swoje pierwsze pęknięcie bonga wyraźniej niż swój pierwszy pocałunek! Trawka pomaga ci doświadczyć zupełnie nowego rodzaju orgazmu, którego nie czujesz nawet ze swoją dziewczyną."

  1. Największym zabójcą na planecie jest stres, a ja nadal uważam, że najlepszym lekarstwem jest i zawsze była marihuana.

"To jeden z najlepszych cytatów stonerowych, jakie kiedykolwiek czytaliśmy. Willie Nelson zawsze był gorącym zwolennikiem legalizacji marihuany. A ten legendarny cytat jego autorstwa bardzo dobrze podsumowuje, dlaczego opowiada się za legalizacją marihuany! We love you, Willie!"

  1. Marihuana to nie narkotyk, to liść.

"Ahh kolejna legenda, kolejne legendarne cytaty o marihuanie! Zgadzamy się z "austriackim dębem". Trawka to nic innego jak liść, tak samo jak liść świętej bazylii który oferuje szereg fizycznych i psychicznych korzyści zdrowotnych. Zamiast więc nazywać ją 'złym narkotykiem', musimy ją przyjąć jako narkotyk ratujący życie."

  1. EAT, SLEEP, ROLL, REPEAT

"Tak! Życie powinno być proste, bezstresowe i szczęśliwe. Jedz, śpij, ROLL, powtarzaj!"

  1. weed is the NEED!

"Ten jest dość kreatywny z wielkim przesłaniem - zioło jest POTRZEBNE! Różne studia i badania wykazały, że marihuana jest wspaniałym lekarstwem, które pomaga zwalczać wiele schorzeń i chorób. Dlatego najwyższy czas, abyśmy oderwali piętno przywiązane do trawki i zaakceptowali ją jako 'Potrzebę'!"

  1. Wszyscy stonerzy są zbyt dobrzy w posługiwaniu się dwoma językami: SARKAZM & PRAWDZIWE GÓWNO.

"Oczywiście, zerwanie boli, a te wspomnienia z partnerem żyją wiecznie. Ale kiedy już zaczniesz palić, przekonasz się, że blunty są bardziej interesujące niż twoje wspomnienia z byłym. Więc jeśli chcesz pokonać swojego byłego, zacznij uderzać w siano!".

  1. Droga ex, teraz moje blunty są bardziej interesujące niż nasze wspomnienia

"Stonersi są dobrzy w sercu! Nie przebierają w słowach i mówią, co naprawdę czują o danej osobie lub sytuacji. Poza tym, poziom sarkazmu jest zawsze na wysokim poziomie, kiedy stonersi spotykają się razem!"

  1. Im bardziej naćpany, tym bardziej oddany.

"Kolejna legenda, kolejne cudowne cytaty z trawki! Snoopy jest jednym z celebrytów, którzy zawsze otwarcie popierają legalizację trawki. A ten - jeden z jego wielu cytatów o marihuanie - ostatecznie udowadnia, dlaczego wszyscy potrzebujemy trawki bardziej niż alkoholu!"

  1. Pamiętajcie chłopcy, kiedy wasz rodzic pyta - "Palisz trawkę?"
   "Chcesz trochę?" to NIE jest odpowiedź!

"To jest całkiem zabawne! Kiedy jesteś na haju, nie wiesz, co mówisz i co robisz. Ale, jeśli jesteś szczęściarzem, może być możliwe, że twoi rodzice pytają cię o to, ponieważ chcą ci zaoferować trochę! Kto wie?! Ale my mówimy - nie ryzykuj!"

  1. Znajdź dziewczynę, która kocha cię tak bardzo, jak ty kochasz marihuanę!

"Małżeństwo to nie tylko miłość i kompatybilność. Znajdź partnera, który kocha trawkę tak samo jak ty, a przynajmniej nie sprzeciwia się tobie za dmuchanie! Ponieważ jesteśmy pewni, że ona również zacznie wkrótce palić, jeśli nauczysz ją o korzyściach płynących z zioła!"

  1. Nie palę zioła, aby uciec od rzeczywistości, palę zioło, aby cieszyć się rzeczywistością jeszcze bardziej.

"To jest również jeden z naszych ulubionych cytatów o ziole wszech czasów! Jest to idealna odpowiedź dla ludzi, którzy uważają, że że palenie marihuany sprawia, że masz urojenia. Nie, nie sprawia! Zamiast tego sprawia, że cieszymy się rzeczywistością jeszcze bardziej!"

  1. Czego potrzebuje mężczyzna?
   Złe suki, dobra trawka!

"LMAO! Nie możemy się bardziej zgodzić! Wszystko, czego potrzebuje mężczyzna to - zła suka, która dobrze dmucha i dobre zioło, które może dobrze dmuchać! Nic więcej."

  1. Jeśli nie kaszlesz, to znaczy, że nie palisz tego dobrze!

"Tak! Kaszel jest niezbędną częścią palenia. Więc jeśli nie kaszlesz, nie robisz tego dobrze! Prawidłowe palenie sprawi, że zioło znajdzie się w twoim żołądku, a nie tylko w ustach."

  1. YES WE[ED] CAN.

"Barack Obama wierzy, że - We Can! Ale my - palacze, wierzymy, że - Weed Can! Trawka może również pomóc ci robić rzeczy, których 'czyści' ludzie nie mogą. Więc jeśli któryś z naszych stonerowych czytelników planuje ubiegać się o prezydenturę w przyszłym roku, może z radością użyć tego marihuanowego cytatu! Jest on wolny od praw autorskich!"

  1. Przestańcie odnosić się do nas jako palaczy chwastów, nazywajcie nas swoją WYSOKOŚCIĄ.

"LOL! Ten cytat dosłownie wywołuje u nas ROFL. Poproś swoich przyjaciół i ziomków, aby nazywali cię 'Your Highness' następnym razem, gdy się spotkają!"

  1. Wszystko zaczęło się od tępego dzielenia się!

"Nie jesteśmy pewni, czy miłość zdarza się od pierwszego wejrzenia, czy nie, ale mocno wierzymy, że miłość zdarza się, gdy dzielisz się bluntem! Zawsze bądź pierwszy, który podzieli się blantem!"

  1. Co oznacza 'Bae' dla stonerów?
   B= Blunts a= all day e= every day!

"My mamy inne znaczenie dla BAE= Blunts, All Day, Every Day! Zgadzasz się?"

  1. KOCHAMY MARIHUANĘ, NIE ALKOHOL
   BEZ GNIEWU, BEZ KACA, BEZ ŻALU
   KEEP BLAZING, STAY AMAZING!

"Marihuana jest nadmiernie kryminalizowana przez niektórych ludzi, którzy w ogóle nie znają marihuany. Ci sami ludzie popierają alkohol, który w rzeczywistości jest bardziej szkodliwy dla dobrego samopoczucia ludzi. Ten, jeden z naszych ulubionych cytatów na temat marihuany, dobrze to podsumowuje."

  1. Bieganie dwa razy dziennie jest naprawdę dobre dla Twojego zdrowia!
   Biegam dwa razy dziennie...
   Najpierw kończy mi się zioło, i
   Potem biegnę po więcej trawki!


"Whoaaa! Nigdy nie wiedzieliśmy, że zioło ma taką ukrytą moc, aby uczynić z nas następnego Usaina Bolta! Ale teraz dowiedzieliśmy się jak!"

  1. GDYBYŚMY WSZYSCY MIELI BONGA, WSZYSCY BYŚMY SIĘ DOGADALI!

"Bong może być lodołamaczem dla wielu z nas. Po prostu oferując blunta komuś, możesz być jego następnym BFF!"

  1. Jeśli ona kręci dobrego blanta, lepiej zjedz tę dziewczynę!

"OMG, to jest całkiem prawdziwe! Jeśli twoja dziewczyna wie, jak toczyć dobry blunt, ona na pewno będzie wiedziała, jak być dobry & dziki w łóżku też! Lepiej ożeń się z nią jak najszybciej, zanim inny stoner wyrwie ją od Ciebie!"

  1. Don't drink and drive, Just park and spark! ????

"Ten jest również jednym z naszych ulubionych cytatów stonerowych wszech czasów. W rzeczywistości zaproponowaliśmy, aby wydział ruchu drogowego na całym świecie używał tego sloganu jako części kampanii uświadamiającej, aby obniżyć liczbę wypadków drogowych i zgonów spowodowanych alkoholem."

Oto top 25 przezabawnych i życiowych cytatów o marihuanie i cytatów o chwastach, które powinieneś zapamiętać przez cały rok 2021 i później w swoim życiu. Również, następnym razem, gdy spotkasz się ze swoim gangiem stonersów, upewnij się, że złamiesz kilka z nich, aby ROFL ich w górę!